18.07.2022 / Aktualności, nagrody i wyróżnienia, Warszawa dla obcokrajowców

Nagroda dla projektu „Warszawa dla zaawansowanych”

Po „Warszawie dla początkujących” (2020) oraz „Warszawie dla średnio zaawansowanych” (2019) również projekt „Warszawa dla zaawansowanych” otrzymał w tym roku prestiżową nagrodę European Language Label, będącą certyfikatem jakości i innowacyjności w nauczaniu języków obcych.

Warszawa dla zaawansowanych

W ramach projektu, realizowanego we współpracy z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej, prowadzone są szkolenia i warsztaty dla lektorów języka polskiego (Jak uczyć o sztuce, nie będąc historykiem sztuki) jako obcego oraz edukatorów muzealnych (Jak się komunikować, nie znając języków obcych).

Link do wyników konkursu.

Link do projektu „Warszawa dla zaawansowanych”.

Darmowy webinar wyprodukowany przez Narodową Agencję Programu Erasmus+.