fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

śr., 17.05.2023
17:00–20:00

Warsztaty
Muzeum Warszawy
udział bezpłatny

Warsztaty z wystąpień publicznych dla osób z doświadczeniem migracji | „Eurowarsztat”

Warsztaty z wystąpień publicznych dla osób z doświadczeniem migracji | „Eurowarsztat”

Warsztaty z wystąpień publicznych dla osób z doświadczeniem migracji, które mieszkają na terenie Unii Europejskiej.

Podczas spotkania z Dorotą Warakomską uczestnicy i uczestniczki:

  • poznają techniki wykorzystywane podczas wystąpień publicznych,
  • nauczą się sposobów na wzmocnienie pewności siebie,
  • odkryją proste metody przyciągania uwagi słuchaczek i słuchaczy,
  • rozbudzą swoją świadomość i sprawczość polityczną.

Warsztaty odbędą się w Gabinecie Portretów Muzeum Warszawy w języku polskim, z możliwością tłumaczenia na ukraiński i angielski.

Warsztaty będą nagrywane jako część projektu Marty Romankiv „Eurowarsztat”.

Zgłoś chęć udziału: Dorota Migas-Mazur
dorota.migas-mazur@muzeumwarszawy.pl

Prowadząca warsztaty: Dorota Warakomska – polska dziennikarka telewizyjna i komentatorka wydarzeń międzynarodowych. Z pasji – trenerka, doradczyni, coachka i mentorka. Uczeniem, jak występować publicznie, zajmuje się od kilkunastu lat – od momentu odejścia z TVP w 2006 roku. W swoich autorskich szkoleniach wykorzystuje zarówno doświadczenie telewizyjne, radiowe, obserwacje z USA, jak również wiedzę z zakresu praktycznej psychologii społecznej (studia podyplomowe) oraz coachingu (ukończyła certyfikowane seminarium Multilevel Coaching). Przeszkoliła kilka tysięcy osób z organizacji pozarządowych, samorządu i biznesu – członków/członkinie  zarządu i menedżerów/menadżerki z korporacji, firm doradczych, prawniczych, technologicznych, telekomunikacyjnych.

Podziel się swoją wizją Europy!

Nagrania w ramach projektu „Eurowarsztat”.

Chętne uczestniczki i uczestnicy warsztatów będą mogły i mogli sprawdzić zdobyte umiejętności przed kamerą w dniach 20-21 maja.

Każdy będzie mieć szansę podzielić się swoją wizją przyszłości Europy i stać się częścią projektu „Eurowarsztat”. Nagrane wypowiedzi staną uzupełnią projekt artystki. Będą pokazywane w kolejnych miastach.

Nagrania odbędą się w ojczystych językach. Wcześniej profesjonalna wizażystka wykona każdemu delikatny makijaż.

Dowiedz się więcej o projekcie „Eurowarsztat”.

Marta Romankiv – urodzona w 1995 roku, jest artystką interdyscyplinarną, twórczynią instalacji, prac wideo oraz sytuacji społecznych.

Ukończyła kierunek ceramiki artystycznej w Lwowskim Państwowym Instytucie Sztuki Dekoracyjnej i Stosowanej. Kontynuowała studia w Polsce – na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, a tytuł magistry uzyskała na Akademii Sztuki w Szczecinie. Jest doktorantką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Swoją działalność skupia głównie wokół tematu praw obywatelskich i pracowniczych. Interesuje ją także temat wykluczenia społecznego w kontekście migracji, jak i związanych z tym problemów tożsamościowych. Jej projekty najczęściej mają charakter partycypacyjny i znajdują się na pograniczu aktywizmu, nauk społecznych i sztuki.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.