20.12.2017 / Aktualności, Działalność edukacyjna

Twórcza RZECZYwistość. Dla rodzin z dziećmi w wieku 2,5-5 lat

Na spotkania z tego cyklu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami. Zajęcia są nastawione na doświadczanie i tworzenie. Inspiracją tych spotkań jest wybrany obiekt z naszego muzeum. Poznajemy go i badamy poprzez zabawy i ćwiczenia. Następnie eksperymentujemy przy użyciu różnych narzędzi oraz ciekawych technik plastycznych. Czasem dajemy ponieść się fantazji! Tworzymy w oparciu o zagadki, pytania, domysły, patrzymy na rzeczywistość z przymrużeniem oka. Przede wszystkim dobrze się bawimy!

WSTĘP: 10 zł/dziecko (dorosły opiekun: wstęp wolny)
MIEJSCE SPOTKANIA: kasy w kamienicy nr 42
TERMINY: druga sobota miesiąca godz. 11.00 i 15.00