fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Aktualności

25.08.2021 / Aktualności, Kultura online, Podcasty

W punkt. Rozmowy na mieście

W punkt. Rozmowy na mieście

W punkt. Rozmowy na mieście to podcast, dzięki któremu poznacie Warszawę prywatną w opowieściach osób związanych z miastem.

Słuchajcie jeśli chcecie się dowiedzieć gdzie na wagary chadzał muzyk Janek Młynarski i dlaczego wędkarze przynoszą ryby do zakładu fotograficznego Celiny Osieckiej na Saskiej Kępie. Pisarka i działaczka społeczna Sylwia Chutnik opowie o Warszawie od podwórka i o tym, jak pomóc osobom w kryzysie bezdomności.

Słuchajcie na Spotify, YouTubeSpreaker oraz oczywiście tutaj, na naszej stronie.

Listen to „W punkt. Rozmowy na mieście” on Spreaker.

Transkrypcje

Odcinek 1: format .PDF format .DOCX
Odcinek 2: format .PDF format .DOCX
Odcinek 3: format .PDF format .DOCX
Odcinek 4: format .PDF format .DOCX
Odcinek 5: format .PDF format .DOCX
Odcinek 6: format .PDF format .DOCX
Odcinek 7: format .PDF format .DOCX
Odcinek 8: format .PDF format .DOCX
Odcinek 9: format .PDF format .DOCX
Odcinek 10: format .PDF format .DOCX

Rozmowy przygotowała i przeprowadziła Agnieszka Obszańska, dziennikarka od lat działająca w tematach kulturalnych, twórczyni audycji, instalacji, podcastów, słuchowisk i innych form dźwiękowych, również bazujących na samodzielnie rejestrowanych dźwiękach terenowych.